Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Špendlík (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Špendlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Špendlík. Vektorový obrázek Špendlík je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Špendlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 531 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jhnri4

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Špendlík s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Špendlík se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jahůdky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filodendron ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jmenovka na dárky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Špendlík, zdarma, grafika, free, Špendlík, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Nástroje, cliparts, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, prospekty, inkscape, webové stránky, video, profil, časopis, kalendář, corelDraw, pozvánky, profilovka, Twitter, PowerPoint, plakáty, tiskoviny, diář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Albert Einstein ke stažení, klipart Týpí zdarma nebo vektorový klipart Noemova archa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.