Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Špendlík, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Špendlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Špendlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Špendlík ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Špendlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Špendlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 531 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Špendlík je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Grapefruit zdarma Podívejte se i na obrázek Brouček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ukulele ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Špendlík, klipart, Nástroje, free, grafika, vektor, Špendlík, ke stažení, svg, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, fotokniha, Facebook, avatar, časopis, památník, referáty, corelDraw, plakát, textové dokumenty, web, Adobe Illustrator , Instagram, webové stránky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Krucifix zdarma, klipart Žabka ke stažení nebo ilustrace ODG ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.