Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Špendlík, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Špendlík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Špendlík. Stahujte klipart Špendlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Špendlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 531 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Špendlík patří do sekce Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dědeček zdarma Podívejte se i na klipart Panda velká ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kytička ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Nástroje, obrázek, klipart, cliparts, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Špendlík, free, ilustrace, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, web, seminární práce, profil, PowerPoint, dokumenty, Facebook, openOffice, fotokniha, prezentace, corelDraw, blog, referáty, pozvánky, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hummus zdarma, ilustrace Blue Ray přehrávač ke stažení nebo vektor Kaktus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.