Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Špendlík, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Špendlík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Špendlík. Stahujte klipart Špendlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Špendlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špendlík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 531 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Špendlík se nachází v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zdarma ke stažení ke stažení Podívejte se i na vektor Mořský koník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mandala zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, grafika, svg, download, Špendlík, ke stáhnutí, Špendlík, ilustrační obrázek, kliparty, free, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, office, Twitter, openOffice, profil, dokument, referáty, Adobe Illustrator , inkscape, časopis, kalendář, webové stránky, plakát, pozvánky, word, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Husa ke stažení, obrázek Pták kiwi ke stáhnutí nebo klipart Sup zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.