Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vysoké kolo, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vysoké kolo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vysoké kolo. Kreslená ilustrace Vysoké kolo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysoké kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vysoké kolo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysoké kolo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1394
1280x1115
800x697
500x436
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 396 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: luc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vysoké kolo je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zmrzlina zdarma Podívejte se i na obrázek Bangladéš ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tukan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Vysoké kolo, download, cliparts, zdarma, ke stažení, grafika, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Doprava, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, pozvánky, Twitter, Pinterest, fotokniha, články, kalendář, inkscape, prezentace, office, web, referáty, památník, dokument, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zákaz sezení zdarma, klipart Kazoo ke stažení nebo ilustrace Digitální znak L ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.