Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart PPS, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PPS zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný PPS. Obrázek PPS je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou PPS? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PPS ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 417 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek PPS je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Online ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lékařka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Rouška ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, PPS, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, free, svg, kliparty, zdarma, download, PPS, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, Pinterest, prezentace, blog, profil, profilovka, dokumenty, kalendář, webové stránky, pozvánky, fotokniha, avatar, dokument, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zelené olivy ke stáhnutí, klipart Los zdarma nebo ilustrace Pudink ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.