Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Palička na maso (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palička na maso zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Palička na maso. Stahujte klipart Palička na maso v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička na maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palička na maso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička na maso ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 189 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Keistutis

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Palička na maso s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Palička na maso je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart MPP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová kytka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Chilli ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, free, vektor, vektorový obrázek, grafika, download, obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, Palička na maso, svg, Palička na maso, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, blog, články, kalendář, PowerPoint, profilovka, pozvánky, webové stránky, Facebook, Pinterest, Adobe Illustrator, wordpress, diář, avatar, etikety, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Větrák ke stažení, obrázek Světlezelená stužka ke stažení nebo vektor Lišky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.