Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Palička na maso (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palička na maso zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Palička na maso. Klipart Palička na maso je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička na maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palička na maso ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička na maso ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 189 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte klipart nazvaný Palička na maso s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Palička na maso je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oranžové auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové tulipány zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek 2 Eura ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Palička na maso, vektorový obrázek, download, kliparty, Palička na maso, ke stažení, obrázek, free, ilustrace, klipart, grafika, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, škola, referáty, inkscape, eshop, office, profil, Facebook, dokumenty, profilovka, památník, časopis, Twitter, openOffice, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Helikónie ke stáhnutí, obrázek Romantika zdarma nebo vektor Zelené srdce zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.