Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Palička na maso, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palička na maso zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Palička na maso. Vektorová ilustrace Palička na maso je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička na maso zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palička na maso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palička na maso ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 189 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palička na maso se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nevidomá ke stažení Podívejte se i na vektor Vykulená dýně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lego panáček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, Palička na maso, Jídlo, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, free, Palička na maso, download, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, plakát, časopis, Instagram, škola, Facebook, web, pozvánky, prezentace, seminární práce, památník, word, dokumenty, profil, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ementál ke stažení, obrázek Rybíz červený ke stáhnutí nebo klipart Nevidomá zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.