Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený netopýr zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Červený netopýr. Vektorová ilustrace Červený netopýr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený netopýr je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Budík zdarma Podívejte se i na obrázek Land Cruiser ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor VOB ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červený netopýr, ke stažení, klipart, vektor, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, Halloween, grafika, download, Červený netopýr, free, vektorový obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, web, dokument, plakáty, fotokniha, corelDraw, prezentace, blog, Instagram, webové stránky, openOffice, památník, seminární práce, Twitter, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jaderná elektrárna zdarma, klipart Myška ke stažení nebo ilustrace Mapa Španělska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.