Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený netopýr zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Červený netopýr. Vektorová ilustrace Červený netopýr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený netopýr se nachází v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rudá ozdoba ke stažení Podívejte se i na vektor Santova asistentka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté O zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, Červený netopýr, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, zdarma, Červený netopýr, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, fotokniha, avatar, webové stránky, profil, časopis, blog, seminární práce, profilovka, corelDraw, kalendář, web, Adobe Illustrator , plakáty, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor MIDI ke stažení, obrázek Škoda Fabia ke stáhnutí nebo klipart Modrá srdíčka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.