Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený netopýr zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červený netopýr. Obrázek Červený netopýr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený netopýr se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek RPM ke stažení Podívejte se i na vektor Formát PDF ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pračlověk zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Červený netopýr, obrázek, vektorový obrázek, svg, ilustrace, vektor, kliparty, klipart, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, free, cliparts, Červený netopýr

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, blog, časopis, seminární práce, škola, openOffice, profil, Adobe Illustrator , dokumenty, profilovka, corelDraw, Pinterest, plakáty, dokument, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Káva ke stažení, obrázek Policajtka ke stáhnutí nebo klipart Infračervené záření zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.