Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený netopýr zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červený netopýr. Vektorový obrázek Červený netopýr jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 161 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Červený netopýr s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Červený netopýr patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Višně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červený rybíz ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, klipart, Halloween, grafika, cliparts, vektorový obrázek, svg, kliparty, Červený netopýr, ilustrace, free, ke stažení, Červený netopýr, obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, dokument, openOffice, magazín, časopis, katalog, články, vstupenky, profil, fotokniha, PowerPoint, brožury, Pinterest, tiskoviny, video, office, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Cibule kuchyňská ke stáhnutí, vektorový obrázek Vánoční krabice ke stažení nebo obrázek Srdce z abecedy zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.