Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bromélie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bromélie zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bromélie. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bromélie. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bromélie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 584 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Bromélie? Potom se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Bromélie je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Steampunk srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Perníčky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Strašidelné vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, svg, free, vektor, kliparty, Bromélie, grafika, obrázek, Květiny, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakáty, časopis, památník, office, plakát, web, profilovka, Facebook, dokument, word, škola, blog, eshop, prezentace, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Šachista zdarma, klipart Krůta ke stáhnutí nebo ilustrace LCD televize ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.