Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bromélie, Květiny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bromélie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bromélie. Stahujte klipart Bromélie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bromélie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 584 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bromélie je v sekci Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pryšec nádherný ke stažení Podívejte se i na ilustrace Buvol ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Limenitis trivena zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Květiny, vektor, vektorový obrázek, svg, ilustrace, klipart, ke stažení, Bromélie, download, kliparty, obrázek, free, zdarma, Bromélie

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, památník, Facebook, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, dokumenty, profil, Adobe Illustrator , profilovka, Instagram, seminární práce, časopis, fotokniha, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Prasátko ke stažení, vektor Gerbera ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Keni zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.