Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bromélie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bromélie zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Bromélie. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bromélie ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bromélie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 584 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bromélie s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Bromélie se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bukvice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Znak štír ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Bromélie, free, zdarma, kliparty, Bromélie, grafika, ke stáhnutí, klipart, download, svg, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, inkscape, fotokniha, office, textové dokumenty, kalendář, profil, plakát, Facebook, video, seminární práce, dokument, eshop, referáty, diář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Slon ke stažení, obrázek, klipart Vesnice ke stažení nebo vektorový klipart Pět dýní ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.