Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bromélie, Květiny do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bromélie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bromélie. Stahujte klipart Bromélie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bromélie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 584 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bromélie se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Nákladní auto zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Anarchie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, Květiny, vektorový obrázek, svg, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, obrázek, vektor, Bromélie, grafika, Bromélie

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, Twitter, Instagram, Facebook, profil, seminární práce, památník, Adobe Illustrator , Pinterest, inkscape, pozvánky, webové stránky, časopis, word, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Sáně s dárky ke stáhnutí, obrázek Pizza Capricciosa zdarma nebo klipart Drápy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.