Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bromélie (Květiny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bromélie zadarmo ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Bromélie. Pakliže si chcete obrázek Bromélie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bromélie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bromélie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 584 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Bromélie s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bromélie patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Minerály ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přání zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bosna a Hercegovina ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, svg, Květiny, ke stažení, download, free, klipart, Bromélie, Bromélie, kliparty, grafika, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, profil, tiskoviny, vstupenky, textové dokumenty, bakalářská práce, dokumenty, diplomová práce, koláž, wordpress, video, inkscape, seminární práce, brožury, fotografie, logo, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart ASP ke stáhnutí, obrázek Červené cibule zdarma nebo obrázek Sada šipek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.