Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart SWF soubor, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart SWF soubor zdarma ke stažení

SWF soubor je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart SWF soubor je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SWF soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart SWF soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SWF soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 158 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek SWF soubor je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašák na poli zdarma Podívejte se i na obrázek Papoušek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Slunečnice ve váze ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Symboly, ilustrační obrázek, svg, obrázek, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, kliparty, free, download, SWF soubor, SWF soubor, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, office, škola, Facebook, pozvánky, dokument, blog, Adobe Illustrator , openOffice, Twitter, web, seminární práce, referáty, profil, plakáty, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Štědrý večer zdarma, klipart Hříbky ke stažení nebo ilustrace Okurek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.