Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oranžový netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Oranžový netopýr. Kreslená ilustrace Oranžový netopýr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžový netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Oranžový netopýr sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Oranžový netopýr je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Charles Darwin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá vločka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Čokoládový donut ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, vektor, cliparts, ilustrace, Oranžový netopýr, ke stažení, ke stáhnutí, free, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, Oranžový netopýr

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, blog, Instagram, Adobe Illustrator, inkscape, video, památník, eshop, kalendář, pozvánky, dokumenty, Pinterest, prezentace, textové dokumenty, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Roštěná ke stažení, ilustrace Malé písmeno Q ke stažení nebo klipart Anýz ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.