Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžový netopýr (Halloween) ke stažení

Obrázek, klipart Oranžový netopýr ke stažení

Oranžový netopýr je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Kreslená ilustrace Oranžový netopýr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžový netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 926 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: inky2010

Potěší nás, pokud budete tento klipart Oranžový netopýr sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Oranžový netopýr patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Thálí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Robot ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Saab 29 Tunnan zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, Oranžový netopýr, Oranžový netopýr, cliparts, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Halloween, kliparty, download, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, katalog, články, eshop, plakát, deníček, vizitky, prezentace, plakáty, fotografie, fotokniha, škola, Facebook, památník, textové dokumenty, wordpress, video

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Upíří zuby zdarma, obrázek Toolbox ke stažení nebo obrázek Červený dárek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.