Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Oranžový netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Oranžový netopýr. Klipart Oranžový netopýr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Oranžový netopýr? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oranžový netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Zaujal vás náš klipart Oranžový netopýr? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Oranžový netopýr patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kádinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekrmte trolly ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, zdarma, svg, ke stažení, klipart, Oranžový netopýr, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Oranžový netopýr, download, Halloween

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, škola, openOffice, dokument, inkscape, word, profilovka, fotokniha, web, seminární práce, eshop, profil, plakáty, wordpress, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Znak ryby zdarma, vektor Zlatý robot ke stáhnutí nebo obrázek Margarita ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.