Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oranžový netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Oranžový netopýr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Oranžový netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 926 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Oranžový netopýr se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Koliha ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Papírová Valentýnka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Papilio glaucus ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Oranžový netopýr, Oranžový netopýr, download, grafika, klipart, obrázek, svg, cliparts, ilustrační obrázek, Halloween, ke stažení, zdarma, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, blog, profilovka, plakát, Pinterest, Instagram, Twitter, dokument, dokumenty, kalendář, inkscape, textové dokumenty, referáty, škola, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zákaz drog ke stáhnutí, ilustrace Dřevěný kolíček zdarma nebo vektor Televize ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.