Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sporák, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sporák zdarma ke stažení

Sporák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Sporák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sporák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporák zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sporák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporák ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1197x1600
958x1280
599x800
374x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 177 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sporák je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Okapi ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červené T zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Neptun ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, download, ke stáhnutí, Sporák, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, svg, cliparts, Přístroje, Sporák, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, profilovka, web, dokument, inkscape, webové stránky, dokumenty, kalendář, seminární práce, časopis, škola, office, textové dokumenty, pozvánky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Benin ke stáhnutí, klipart Vánoční pohlednice zdarma nebo ilustrace Teploměr ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.