Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nanuk, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nanuk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nanuk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nanuk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nanuk zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nanuk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nanuk ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

573x1600
458x1280
286x800
178x500
57x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 227 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nanuk je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené H ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hvězdičky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Točená zmrzlina ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Nanuk, ilustrační obrázek, ilustrace, Nanuk, klipart, cliparts, grafika, Jídlo, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, free, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, word, kalendář, pozvánky, PowerPoint, profilovka, plakát, články, blog, Twitter, fotokniha, prezentace, časopis, seminární práce, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rybíz červený ke stáhnutí, klipart Klíč od auta zdarma nebo ilustrace Lopata ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.