Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nanuk, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nanuk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nanuk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nanuk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nanuk zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nanuk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nanuk ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

573x1600
458x1280
286x800
178x500
57x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 227 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nanuk je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Netopýři ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Posuvné měřítko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Velikonoční zajíc ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Jídlo, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, kliparty, obrázek, grafika, Nanuk, Nanuk, ke stáhnutí, zdarma, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, avatar, prezentace, Facebook, pozvánky, profil, Adobe Illustrator , word, seminární práce, dokument, openOffice, Pinterest, referáty, plakát, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Ludwig van Beethoven ke stáhnutí, vektor Piknik zdarma nebo obrázek Download ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.