Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené X, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené X zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červené X. Klipart Červené X je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené X zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené X ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené X ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
126x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené X je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Německa ke stažení Podívejte se i na obrázek Kafíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Velryba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, kliparty, download, Červené X, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, free, vektorový obrázek, vektor, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, fotokniha, webové stránky, web, Instagram, dokumenty, office, word, inkscape, plakát, pozvánky, profilovka, články, PowerPoint, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Eskalátor ke stažení, klipart Létající ryby ke stáhnutí nebo ilustrace Řepa červená zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.