Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Naši (Ovoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Naši k bezplatnému stažení

Naši je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Naši je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naši zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Naši ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Naši ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 426 787 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Naši s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Naši patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík v pračce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík lízátko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Viktorie královská ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Naši, download, svg, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Ovoce, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, vektor, ke stáhnutí, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, vizitky, magazín, deníček, video, památník, brožury, web, Instagram, blog, diář, manuály, prospekty, seminární práce, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Rakouská mapa ke stáhnutí, vektorový klipart Azurová medúza ke stažení nebo obrázek Zlatá mašle zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.