Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parašutista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parašutista zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Parašutista. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Parašutista. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parašutista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

777x1600
622x1280
389x800
243x500
78x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 845 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wsnaccad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Parašutista je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Francouzský roh zdarma Podívejte se i na ilustrace Šipka nahoru ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kokosový koktejl ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, kliparty, Parašutista, download, ilustrace, grafika, free, svg, vektor, Parašutista, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, profil, seminární práce, blog, prezentace, web, word, plakát, PowerPoint, inkscape, profilovka, plakáty, dokument, referáty, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Peru zdarma, vektor Lotos ke stažení nebo obrázek Počítač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.