Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Parašutista (Muži) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parašutista zdarma

Parašutista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme stahovat obrázek Parašutista ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parašutista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

777x1600
622x1280
389x800
243x500
78x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 845 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: wsnaccad

Sdílejte klipart nazvaný Parašutista s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Parašutista se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strom se svíčkami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pythagoras zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelený dům ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, vektorový obrázek, svg, kliparty, Parašutista, free, download, vektor, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, deníček, fotokniha, pozvánky, seminární práce, bakalářská práce, koláž, openOffice, fotografie, blog, diář, vizitky, dokument, Facebook, články, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Masožravka ke stáhnutí, vektorový obrázek Barometr ke stáhnutí nebo vektorový klipart Viktorie královská zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.