Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Parašutista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parašutista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Parašutista. Obrázek Parašutista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Parašutista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parašutista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parašutista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

777x1600
622x1280
389x800
243x500
78x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 845 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: wsnaccad

Líbí se vám klipart Parašutista? Pak se podělte se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Parašutista se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kameraman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tykev ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Severní Ameriky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Parašutista, kliparty, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, download, obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, Muži

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, dokument, časopis, škola, blog, Instagram, web, Twitter, Adobe Illustrator, eshop, plakát, avatar, openOffice, office, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Tmavomodrá medúza ke stažení, obrázek, klipart Profesor ke stažení nebo vektorový klipart Sovětské vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.