Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Umělý horizont, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Umělý horizont zdarma ke stažení

Umělý horizont je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Umělý horizont je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělý horizont zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Umělý horizont ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělý horizont ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Startright

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Umělý horizont se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sterilovaná zelenina ke stáhnutí Podívejte se i na klipart APK zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Portugalsko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Umělý horizont, download, Přístroje, ilustrace, vektor, free, Umělý horizont, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, zdarma, ke stažení, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , blog, Twitter, seminární práce, PowerPoint, dokument, plakát, inkscape, Facebook, profilovka, corelDraw, plakáty, avatar, články, Instagram, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Znamení býk ke stáhnutí, ilustrace Šampaňské zdarma nebo vektor Toulcovka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.