Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Umělý horizont, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Umělý horizont zdarma ke stažení

Umělý horizont je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Umělý horizont je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělý horizont zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Umělý horizont ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělý horizont ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Startright

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Umělý horizont je v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnská srdce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Znamení blíženci ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Blue Ray přehrávač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ilustrační obrázek, vektor, Přístroje, cliparts, ilustrace, Umělý horizont, download, klipart, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, památník, Adobe Illustrator , plakáty, dokument, Instagram, pozvánky, corelDraw, časopis, Facebook, dokumenty, prezentace, profilovka, PowerPoint, kalendář, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kropenatá vajíčka ke stažení, vektor Djembe ke stáhnutí nebo obrázek Benzínový kanystr zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.