Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rozkrájená pizza, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkrájená pizza zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rozkrájená pizza. Vektorová ilustrace Rozkrájená pizza je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrájená pizza zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozkrájená pizza ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrájená pizza ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1532x1600
1225x1280
766x800
479x500
153x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 934 140 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rozkrájená pizza se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lopatkovec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Puzzle zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Emo dívka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, vektor, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Rozkrájená pizza, kliparty, svg, ke stažení, ilustrace, Jídlo, Rozkrájená pizza, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, office, dokument, seminární práce, Pinterest, corelDraw, časopis, textové dokumenty, referáty, webové stránky, profil, plakát, blog, word, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Venčení psa ke stáhnutí, obrázek Bruska zdarma nebo klipart Stará bába ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.