Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zákaz vstupu (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz vstupu zdarma ke stažení

Zákaz vstupu je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zákaz vstupu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz vstupu zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz vstupu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz vstupu ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 888 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: artyom_rzhanov

Sdílejte obrázek, klipart Zákaz vstupu se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Zákaz vstupu je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Eli Whitney ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuba zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor PIF ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, free, Symboly, svg, ilustrace, ke stažení, kliparty, grafika, cliparts, klipart, Zákaz vstupu, Zákaz vstupu, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, časopis, Pinterest, office, diář, kalendář, památník, Twitter, corelDraw, word, Facebook, etikety, avatar, blog, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Portugalsko ke stáhnutí, vektorový klipart Zákaz žebrání zdarma nebo obrázek, klipart Zlaté číslo 1 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.