Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek CSS ikona, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CSS ikona zdarma ke stažení

CSS ikona je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace CSS ikona je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) CSS ikona? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CSS ikona zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CSS ikona ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CSS ikona ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 344 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CSS ikona patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dvacetieurovka zdarma Podívejte se i na vektor Mark Twain ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, grafika, vektor, obrázek, cliparts, CSS ikona, free, ke stáhnutí, Symboly, ke stažení, kliparty, CSS ikona

Doporučené použití klipartu: office, profil, Twitter, pozvánky, fotokniha, referáty, corelDraw, openOffice, prezentace, plakát, časopis, avatar, seminární práce, dokumenty, škola, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kyselé okurky zdarma, obrázek Mapa Maroka ke stažení nebo klipart Svařené víno ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.