Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zkažené zuby (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zkažené zuby zdarma ke stažení

Zkažené zuby je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zkažené zuby je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkažené zuby zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Zkažené zuby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkažené zuby ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x936
1280x749
800x468
500x293
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 583 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Moini

Sdílejte obrázek, klipart Zkažené zuby s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Zkažené zuby patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sportovní auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlak nachový zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Čínský drak ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, Zkažené zuby, ilustrace, zdarma, vektor, cliparts, klipart, Zkažené zuby, kliparty, download, obrázek, free, svg, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, profilovka, Twitter, web, časopis, blog, vizitky, corelDraw, dokumenty, profil, prezentace, památník, office, textové dokumenty, word, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Velikonoční vajíčka ke stáhnutí, obrázek Zavírací špendlíky ke stažení nebo obrázek Blahopřání zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.