Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný panda, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný panda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zamilovaný panda. Klipart Zamilovaný panda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zamilovaný panda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný panda zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilovaný panda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný panda ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zamilovaný panda se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Frakční baňka ke stažení Podívejte se i na klipart Weta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno M zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Láska, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, Zamilovaný panda, svg, free, kliparty, ilustrace, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, dokumenty, seminární práce, blog, corelDraw, Facebook, časopis, PowerPoint, prezentace, pozvánky, office, web, webové stránky, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Naštvaná žena ke stažení, ilustrace Pampeliška ke stáhnutí nebo vektor Středoafrická republika zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.