Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zamilovaný panda (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný panda zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zamilovaný panda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zamilovaný panda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný panda zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilovaný panda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný panda ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 770 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zamilovaný panda s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Zamilovaný panda se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Meruňková stužka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Zamilovaný panda, vektor, kliparty, svg, ke stáhnutí, Zamilovaný panda, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Láska, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: office, eshop, pozvánky, wordpress, dokument, webové stránky, profilovka, plakát, blog, Adobe Illustrator, etikety, prezentace, dokumenty, diář, Instagram, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Panda se srdíčkem ke stáhnutí, vektorový obrázek Květy zdarma nebo vektorový obrázek 10 Euro zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.