Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mlíčko, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mlíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mlíčko. Pakliže si chcete obrázek Mlíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mlíčko zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mlíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mlíčko ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

457x1600
366x1280
229x800
143x500
46x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 334 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mlíčko je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čokoládový dárek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cool smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Konvalinky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Mlíčko, cliparts, svg, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, Nápoje, zdarma, download, free, vektorový obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, blog, webové stránky, plakát, prezentace, památník, Adobe Illustrator , profilovka, články, openOffice, škola, textové dokumenty, dokument, plakáty, pozvánky, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kuba ke stáhnutí, klipart Belgie zdarma nebo ilustrace Lebka 3D ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.