Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plameňák, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plameňák zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Plameňák. Klipart Plameňák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plameňák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plameňák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plameňák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1552x1600
1241x1280
776x800
485x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 206 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Plameňák je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santova čapka zdarma Podívejte se i na ilustrace Mozart ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Egypta ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Plameňák, cliparts, klipart, download, Plameňák, ilustrace, obrázek, free, ke stáhnutí, Ptáci, ilustrační obrázek, svg, zdarma, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, Pinterest, časopis, škola, památník, plakát, prezentace, Twitter, fotokniha, inkscape, Instagram, kalendář, profilovka, seminární práce, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zákaz války zdarma, vektor Benzínový zapalovač ke stažení nebo obrázek ACE ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.