Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Plameňák (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plameňák zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Plameňák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plameňák zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Plameňák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plameňák ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1552x1600
1241x1280
776x800
485x500
155x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 206 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: anarres

Sdílejte obrázek, klipart Plameňák s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Plameňák je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hvězdnice pyrenejská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche 911 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Drahokamy ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ilustrace, vektor, free, kliparty, Plameňák, Ptáci, obrázek, ke stažení, download, grafika, cliparts, vektorový obrázek, Plameňák

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, dokument, diář, referáty, Pinterest, word, openOffice, webové stránky, památník, Instagram, office, wordpress, eshop, články, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Znamení váhy ke stáhnutí, klipart MOV zdarma nebo ilustrace Otázka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.