Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Benzínový zapalovač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Benzínový zapalovač. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Benzínový zapalovač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Benzínový zapalovač lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Benzínový zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 390 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Benzínový zapalovač se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrábě ke stažení Podívejte se i na klipart Mop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ibišek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Benzínový zapalovač, Benzínový zapalovač, obrázek, download, vektorový obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, PowerPoint, plakát, kalendář, openOffice, památník, plakáty, inkscape, profil, škola, seminární práce, referáty, avatar, webové stránky, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart USB ke stažení, ilustrace Kuřačka ke stáhnutí nebo vektor Vozíčkář zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.