Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Benzínový zapalovač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Benzínový zapalovač. Pakliže si chcete obrázek Benzínový zapalovač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Benzínový zapalovač lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Benzínový zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 390 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: klsgfx

Zaujal vás náš klipart Benzínový zapalovač? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Benzínový zapalovač se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kouření povoleno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Různokřídlice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Wifi USB Dongle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, kliparty, vektor, ke stáhnutí, klipart, Přístroje, cliparts, svg, Benzínový zapalovač, download, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, Facebook, diář, plakáty, openOffice, web, památník, plakát, eshop, dokumenty, word, wordpress, inkscape, časopis, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Naběračka na med zdarma, ilustrace Žlutá paprika ke stáhnutí nebo klipart Nevěsta ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.