Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Benzínový zapalovač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Benzínový zapalovač. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Benzínový zapalovač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Benzínový zapalovač lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Benzínový zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 390 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Benzínový zapalovač je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Studna zdarma Podívejte se i na obrázek Dortík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pytlík s bonbony ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, download, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Benzínový zapalovač, ilustrace, svg, kliparty, obrázek, cliparts, Benzínový zapalovač, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, inkscape, web, škola, profil, pozvánky, plakát, profilovka, Adobe Illustrator , seminární práce, Instagram, články, dokumenty, word, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Peru zdarma, klipart Lotos ke stažení nebo ilustrace Počítač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.