Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Benzínový zapalovač (Přístroje) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Benzínový zapalovač ke stažení zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Benzínový zapalovač. Obrázek Benzínový zapalovač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Benzínový zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 390 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: klsgfx

Obrázek, klipart pojmenovaný Benzínový zapalovač můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Benzínový zapalovač se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské blahopřání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Tučnák v tričku zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Benzínový zapalovač, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, Přístroje, vektorový obrázek, Benzínový zapalovač, obrázek, svg, download, ilustrace, grafika, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, diplomová práce, openOffice, vizitky, seminární práce, vstupenky, wordpress, plakát, logo, profilovka, video, plakáty, deníček, corelDraw, Adobe Illustrator, dokument, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma, ilustrace Grapefruitový džus ke stažení nebo vektorový obrázek Šedá stuha ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.