Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Benzínový zapalovač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Benzínový zapalovač. Kreslená ilustrace Benzínový zapalovač je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Benzínový zapalovač? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Benzínový zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 390 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Benzínový zapalovač se nachází v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté číslo 8 ke stažení Podívejte se i na vektor JFK ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Žirafa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Benzínový zapalovač, Benzínový zapalovač, vektor, free, obrázek, klipart, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, svg, download, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, corelDraw, články, škola, plakáty, památník, PowerPoint, seminární práce, avatar, openOffice, blog, dokument, textové dokumenty, fotokniha, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Airbus A320 ke stažení, obrázek Závodní auto ke stáhnutí nebo klipart Černý kořen zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.