Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Benzínový zapalovač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Benzínový zapalovač. Obrázek Benzínový zapalovač je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Benzínový zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Benzínový zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 390 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: klsgfx

Potěší nás, pokud budete tento klipart Benzínový zapalovač sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Benzínový zapalovač se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak P ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kokosový koktejl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Halloween známka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, free, klipart, ke stáhnutí, zdarma, download, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, Přístroje, Benzínový zapalovač, grafika, Benzínový zapalovač, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, profilovka, Instagram, dokumenty, profil, pozvánky, openOffice, textové dokumenty, word, video, plakát, seminární práce, wordpress, blog, památník, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Hrnec zdarma, vektorový obrázek AVI ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zřícenina ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.