Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tiskárna (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tiskárna zdarma ke stažení

Tiskárna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Tiskárna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tiskárna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tiskárna zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tiskárna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tiskárna ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1548
1280x1239
800x774
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 383 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Tiskárna s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Tiskárna je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Svatojiřská stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtuťový teploměr zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Brouk ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Přístroje, vektor, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Tiskárna, kliparty, Tiskárna, vektorový obrázek, free, download, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: vizitky, prospekty, textové dokumenty, prezentace, etikety, wordpress, inkscape, dokumenty, katalog, office, Adobe Illustrator, památník, dokument, Twitter, kalendář, video, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Světlemodrá medúza ke stáhnutí, obrázek Černý král ke stáhnutí nebo ilustrace Toulcovka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.