Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Indián, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Indián zdarma ke stažení

Indián je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Indián je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Indián? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Indián zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Indián ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Indián ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1136x1600
909x1280
568x800
355x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Indián je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor LHA zdarma Podívejte se i na ilustrace Sněhová vločka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Norska ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, cliparts, Muži, kliparty, obrázek, free, klipart, Indián, svg, ilustrační obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, web, PowerPoint, profil, plakáty, Twitter, corelDraw, časopis, textové dokumenty, blog, prezentace, Facebook, články, word, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Valentýnská srdíčka zdarma, vektor Santa upír ke stažení nebo obrázek Lotos ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.