Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čokoláda (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čokoláda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čokoláda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čokoláda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: kunto

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čokoláda sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Čokoláda patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kačer ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hawker Typhoon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Muktada Sadr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, obrázek, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Čokoláda, svg, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, download, Čokoláda, Jídlo, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, diář, wordpress, video, Twitter, referáty, články, profilovka, PowerPoint, Facebook, openOffice, etikety, plakáty, dokument, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Profiterolky zdarma, ilustrace Zlatá medaile ke stáhnutí nebo klipart Jahůdky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.