Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čokoláda (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Čokoláda. Obrázek Čokoláda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: kunto

Tento obrázek s názvem (Čokoláda) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Čokoláda patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Elfka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dudy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Cihla ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Čokoláda, cliparts, free, zdarma, Čokoláda, obrázek, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Jídlo, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, PowerPoint, Instagram, profil, profilovka, avatar, office, seminární práce, plakáty, články, fotokniha, word, wordpress, eshop, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kopírka ke stažení, ilustrace Britská policistka ke stažení nebo klipart Lyra ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.