Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čokoláda, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čokoláda. Klipart Čokoláda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kunto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čokoláda patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vyzdobený dům zdarma Podívejte se i na vektor Pěšec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Krabice bonbónů ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, obrázek, cliparts, kliparty, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, free, download, Jídlo, Čokoláda

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, časopis, profilovka, škola, profil, dokument, fotokniha, openOffice, PowerPoint, prezentace, word, web, Adobe Illustrator , články, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Portugalsko zdarma, obrázek HTML formát ke stažení nebo klipart Iglů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.