Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čokoláda (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Čokoláda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čokoláda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čokoláda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: kunto

Obrázek, klipart pojmenovaný Čokoláda můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Čokoláda se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bill Clinton ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené B ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sedmikráska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, Čokoláda, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, download, Čokoláda, grafika, Jídlo, vektorový obrázek, klipart, kliparty, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, web, Adobe Illustrator, kalendář, pozvánky, dokument, openOffice, seminární práce, diář, corelDraw, blog, inkscape, video, plakát, word, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek LGBT stužka zdarma, obrázek, klipart S3DB ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pelé ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.