Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Opilý Santa, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Opilý Santa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Opilý Santa. Klipart Opilý Santa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Opilý Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

829x1600
663x1280
415x800
259x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 644 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Opilý Santa se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vážka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart TAR zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jelen ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, download, free, grafika, ke stažení, obrázek, Vánoce, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, svg, Opilý Santa

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, profilovka, články, seminární práce, office, blog, webové stránky, inkscape, časopis, avatar, referáty, plakáty, web, openOffice, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zlaté srdce ke stáhnutí, ilustrace Lamborghini Gallardo zdarma nebo vektor Princezna ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.