Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Opilý Santa (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Opilý Santa zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Opilý Santa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Opilý Santa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Opilý Santa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

829x1600
663x1280
415x800
259x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 169 644 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Opilý Santa) můžete sdílet s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Opilý Santa je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční perníček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně s kloboukem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hugo Chavez zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Opilý Santa, free, kliparty, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, download, cliparts, vektor, ke stažení, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, wordpress, referáty, památník, časopis, články, Instagram, word, Adobe Illustrator, fotokniha, PowerPoint, profilovka, škola, corelDraw, openOffice, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Roztomilá čarodějka zdarma, ilustrace Různokřídlice ke stáhnutí nebo klipart Pouta ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.