Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Opilý Santa (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Opilý Santa zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Opilý Santa. Obrázek Opilý Santa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Opilý Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

829x1600
663x1280
415x800
259x500
83x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 644 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Opilý Santa s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Opilý Santa je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart CAB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blahopřání k Vánocům zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Lesotho ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, Opilý Santa, ke stažení, zdarma, vektor, Vánoce, ilustrace, Opilý Santa, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, download, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, letáky, Twitter, Facebook, Zoner Callisto, webové stránky, prospekty, fotografie, oznámení, články, PowerPoint, plakát, eshop, fotokniha, office, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Poutník s křížem ke stáhnutí, klipart Růžová stuha zdarma nebo vektor Chytrý telefon zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.