Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Opilý Santa (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Opilý Santa zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Opilý Santa. Pakliže si chcete obrázek Opilý Santa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Opilý Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opilý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

829x1600
663x1280
415x800
259x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 644 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Opilý Santa se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Opilý Santa je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Čajový sáček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mexiko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Minerály ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Vánoce, ilustrační obrázek, download, Opilý Santa, kliparty, Opilý Santa, vektorový obrázek, zdarma, free, svg, ke stažení, cliparts, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, pozvánky, plakát, referáty, inkscape, Twitter, blog, prezentace, web, seminární práce, wordpress, časopis, Adobe Illustrator, openOffice, fotokniha, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Laborantka ke stáhnutí, vektorový klipart Podzimní strom zdarma nebo obrázek, klipart Hasič zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.