Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Překvapení (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Překvapení zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Překvapení. Obrázek Překvapení je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Překvapení? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Překvapení zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Překvapení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Překvapení ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1521
1280x1217
800x761
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: glitch

Potěší nás, pokud budete tento klipart Překvapení sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Překvapení je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Chlápek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tenista ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Nebozez zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, zdarma, ke stažení, Překvapení, Překvapení, vektor, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, kliparty, vektorový obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, seminární práce, fotokniha, profil, avatar, pozvánky, manuály, office, kalendář, tiskoviny, vizitky, video, Adobe Illustrator, katalog, plakáty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Inkoustová tiskárna zdarma, obrázek Profesor chemie ke stáhnutí nebo ilustrace Maniok ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.