Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Překvapení, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Překvapení zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Překvapení. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Překvapení ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Překvapení zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Překvapení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Překvapení ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1521
1280x1217
800x761
500x475
160x152

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Překvapení se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek HTM ke stažení Podívejte se i na vektor CD disk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelené jablko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ke stažení, cliparts, Překvapení, ke stáhnutí, zdarma, svg, download, Překvapení, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, corelDraw, seminární práce, články, památník, web, prezentace, plakát, škola, webové stránky, office, blog, Twitter, plakáty, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Větrák ke stažení, obrázek Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí nebo klipart Přípona PHP zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.