Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jesličky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jesličky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jesličky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jesličky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jesličky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
652x800
407x500
131x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jesličky se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek HTML soubor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Semafor žlutá zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Muchomůrka červená ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, kliparty, obrázek, klipart, ilustrace, ke stažení, svg, Jesličky, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, avatar, word, blog, openOffice, fotokniha, PowerPoint, textové dokumenty, profilovka, web, památník, plakáty, Adobe Illustrator , kalendář, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Jemen ke stáhnutí, obrázek Lopatka zdarma nebo klipart Fialová kraslice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.