Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jesličky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jesličky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jesličky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jesličky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jesličky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
652x800
407x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jesličky je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dárková taška ke stažení Podívejte se i na ilustrace Růžová mašle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Modré auto zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, download, svg, ilustrační obrázek, cliparts, Jesličky, Jesličky, kliparty, zdarma, free, Vánoce, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, Pinterest, openOffice, časopis, profil, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator , pozvánky, Twitter, prezentace, plakát, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Okarína ke stažení, vektor Černý kořen ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční přáníčko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.