Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jesličky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jesličky zdarma ke stažení

Jesličky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Jesličky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jesličky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jesličky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
652x800
407x500
131x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jesličky je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaný pár ke stažení Podívejte se i na obrázek Digitální číslo 7 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bludiště zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, obrázek, Jesličky, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, free, klipart, ke stažení, Jesličky, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, plakáty, inkscape, Pinterest, openOffice, plakát, časopis, office, PowerPoint, word, seminární práce, články, textové dokumenty, profil, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Malé písmeno D ke stažení, klipart USB DVD mechanika ke stáhnutí nebo ilustrace Ďáblík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.