Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bible. Stahujte klipart Bible v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bible? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bible ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bible se nachází v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včela s květinami ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Saxofon zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Větrník ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, download, grafika, Náboženství, obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, cliparts, Bible, zdarma, Bible

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, PowerPoint, dokumenty, inkscape, škola, textové dokumenty, referáty, Facebook, články, openOffice, profilovka, corelDraw, dokument, webové stránky, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Šnek ke stáhnutí, obrázek Puntíkovaná mašle zdarma nebo klipart Ronald Reagan ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.