Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bible. Pakliže si chcete obrázek Bible stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bible ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bible je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Banán ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ozdoby zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Guyana ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, Bible, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty, Bible, download, Náboženství

Doporučené použití klipartu: články, avatar, pozvánky, profil, Pinterest, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, škola, blog, Instagram, seminární práce, plakát, památník, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vývrtka ke stáhnutí, vektor Sherlock Holmes zdarma nebo obrázek Filmová kamera ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.