Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bible (Náboženství) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible stahujte zadarmo

Bible je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Bible je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bible ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Aaron Johnson

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bible s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Bible je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Upíří zuby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gabon ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík v pračce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stažení, vektor, free, Bible, obrázek, Náboženství, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: diář, inkscape, plakáty, office, Pinterest, dokumenty, památník, deníček, Instagram, Twitter, eshop, avatar, Facebook, plakát, kalendář, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Šedozelená stužka ke stažení, klipart Velbloud zdarma nebo vektor HTM ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.