Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bible, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bible. Stahujte klipart Bible v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bible? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bible ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Johnson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bible je v sekci Kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Energetický nápoj ke stažení Podívejte se i na obrázek Tequila ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bangladéš zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, klipart, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, svg, vektor, kliparty, Bible, Bible, ilustrace, download, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, plakáty, office, web, pozvánky, dokumenty, blog, openOffice, Adobe Illustrator , corelDraw, památník, články, word, PowerPoint, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Kamerun ke stažení, klipart Tui zpěvný ke stáhnutí nebo ilustrace Word zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.