Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bible (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bible zdarma ke stažení

Bible je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Bible je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Bible? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bible ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bible ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1250
1280x1000
800x625
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Aaron Johnson

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bible sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Bible je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Charlie Chaplin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Johann Sebastian Bach ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek SWF formát ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Bible, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, Bible, kliparty, free, Náboženství, ke stáhnutí, download, vektor, obrázek, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: wordpress, web, textové dokumenty, avatar, plakáty, Instagram, fotokniha, office, blog, inkscape, památník, články, dokumenty, seminární práce, Facebook, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Abstraktní stromeček ke stažení, obrázek Euro ke stažení nebo vektor Kočičky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.