Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Myš, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Myš zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Myš. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Myš nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Myš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Myš patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Grilování zdarma Podívejte se i na klipart Sršeň ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Piaggio Ciao ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Zvířata, ke stažení, download, svg, vektor, klipart, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Myš, vektorový obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, dokument, škola, Pinterest, plakáty, web, inkscape, seminární práce, Twitter, Instagram, Adobe Illustrator , corelDraw, fotokniha, webové stránky, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Šicí stroj zdarma, ilustrace Mandarinka ke stažení nebo vektor Zlaté Q ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.