Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Myš, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Myš zdarma ke stažení

Myš je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Myš je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Myš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 613 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Myš je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ohňostroj zdarma Podívejte se i na obrázek Lední medvěd ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Laktóza ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Myš, download, ke stažení, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, Zvířata, ke stáhnutí, Myš, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, avatar, prezentace, kalendář, Pinterest, PowerPoint, inkscape, web, corelDraw, památník, openOffice, pozvánky, škola, fotokniha, blog, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pí zdarma, klipart Atomová elektrárna ke stažení nebo ilustrace Žehlička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.