Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Myš (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Myš stahujte zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Myš. Obrázek Myš je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Myš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 613 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Myš? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Myš je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart SLK ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart TXT ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak 4 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, obrázek, Zvířata, svg, zdarma, vektorový obrázek, download, Myš, Myš, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, koláž, bakalářská práce, Adobe Illustrator, manuály, eshop, Zoner Callisto, vizitky, plakáty, fotokniha, deníček, Facebook, word, Twitter, Instagram, inkscape, tiskoviny

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zlatý robot ke stažení, vektorový obrázek Holub zdarma nebo vektor Pizza Capricciosa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.