Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kuřačka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kuřačka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kuřačka. Vektorová ilustrace Kuřačka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřačka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuřačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřačka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1394x1600
1115x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 173 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kuřačka je v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lasagne ke stažení Podívejte se i na ilustrace Narozeninové číslo 5 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zamilovaní sloni zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, free, download, vektor, svg, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Kuřačka, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, plakáty, office, avatar, PowerPoint, články, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, Adobe Illustrator , profil, profilovka, Instagram, prezentace, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Ethereum ke stažení, vektor Znamení vodnář ke stáhnutí nebo obrázek Bílá ozdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.