Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kuřačka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuřačka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kuřačka. Klipart Kuřačka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřačka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuřačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřačka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1394x1600
1115x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 173 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: liftarn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kuřačka sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Kuřačka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Recyklace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Egyptské pyramidy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek XLSM zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Kuřačka, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, klipart, download, vektor, svg, zdarma, vektorový obrázek, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, Twitter, brožury, plakát, Facebook, seminární práce, avatar, škola, vstupenky, časopis, webové stránky, wordpress, video, Instagram, blog, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Srdce z abecedy zdarma, vektorový obrázek Příbor ke stáhnutí nebo vektorový klipart Muktada Sadr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.