Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kuřačka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kuřačka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kuřačka. Obrázek Kuřačka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřačka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kuřačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřačka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1394x1600
1115x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 173 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kuřačka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cuketa ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dálnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jak divoký zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Kuřačka, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Kuřačka, vektor, svg, free, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Ženy, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, články, prezentace, kalendář, Instagram, word, web, pozvánky, časopis, Pinterest, Twitter, PowerPoint, seminární práce, škola, plakát, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Velbloud ke stažení, vektor Zelená dodávka ke stáhnutí nebo obrázek Bluetooth zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.