Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce s květinami (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Srdce s květinami. Doporučujeme stahovat obrázek Srdce s květinami ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdce s květinami s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Srdce s květinami je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Duhová housenka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marylin Monroe zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Pálivá omáčka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, Květiny, Srdce s květinami, svg, kliparty, ke stáhnutí, klipart, cliparts, download, free, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, Facebook, plakát, dokument, office, Adobe Illustrator, Pinterest, diář, avatar, prospekty, Instagram, corelDraw, tiskoviny, pozvánky, wordpress, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Zlaté číslo 4 ke stáhnutí, klipart Pozoun ke stáhnutí nebo vektor Činčila zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.