Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdce s květinami (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Srdce s květinami je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Srdce s květinami je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Srdce s květinami v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Srdce s květinami) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Srdce s květinami je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kravička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Schody nahoru zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutý roh ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Srdce s květinami, Srdce s květinami, download, cliparts, grafika, vektor, klipart, zdarma, free, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, plakát, památník, office, inkscape, corelDraw, Twitter, web, avatar, diář, video, seminární práce, Facebook, profil, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Salvador ke stáhnutí, obrázek Zlatý dolar zdarma nebo vektor Štípátko na nehty zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.