Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce s květinami, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce s květinami. Obrázek Srdce s květinami je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdce s květinami je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Aerobik ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Cuketa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Maroka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, ke stáhnutí, Srdce s květinami, kliparty, Srdce s květinami, Květiny, vektorový obrázek, svg, free, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, profilovka, inkscape, články, dokumenty, webové stránky, památník, Pinterest, kalendář, word, plakát, Facebook, škola, blog, profil, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vánoce ke stáhnutí, vektor Mapa Kataru zdarma nebo obrázek Tulipány ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.