Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce s květinami, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce s květinami. Obrázek Srdce s květinami je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce s květinami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce s květinami patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek MPP zdarma Podívejte se i na vektor Kdoule ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Prasátkové vejce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, free, Květiny, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, klipart, svg, kliparty, Srdce s květinami, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, pozvánky, dokumenty, články, avatar, Facebook, prezentace, webové stránky, PowerPoint, dokument, office, textové dokumenty, openOffice, profil, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Maki zdarma, obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení nebo klipart Mango ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.