Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce s květinami (Květiny) ke stažení

Obrázek, klipart Srdce s květinami ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Srdce s květinami. Vektorový obrázek Srdce s květinami jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Srdce s květinami? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce s květinami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Srdce s květinami? Potom se podělte s jinými lidmi na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Klipart Srdce s květinami je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Odlamovací nůž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blondýna za volantem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Íránu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, Srdce s květinami, ke stažení, download, obrázek, Květiny, free, grafika, cliparts, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Zoner Callisto, corelDraw, diplomová práce, etikety, prezentace, letáky, plakát, manuály, diář, deníček, profil, bakalářská práce, webové stránky, referáty, dokumenty, fotografie

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Snowboardista zdarma, klipart Pozoun ke stáhnutí nebo vektor AMR ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.