Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce s květinami, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce s květinami. Obrázek Srdce s květinami je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdce s květinami je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dwight Eisenhower ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ochranné brýle zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vrtáky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, grafika, download, free, svg, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Srdce s květinami, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, články, web, webové stránky, dokumenty, referáty, škola, inkscape, plakáty, avatar, Adobe Illustrator , blog, profilovka, fotokniha, časopis, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Nizozemí ke stáhnutí, klipart Vánoční kometa zdarma nebo ilustrace Žížala ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.