Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce s květinami (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Srdce s květinami. Pakliže si chcete obrázek Srdce s květinami stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte klipart nazvaný Srdce s květinami s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Srdce s květinami patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hnědé vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žebrák zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ohryzek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, svg, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, download, klipart, kliparty, obrázek, zdarma, cliparts, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, inkscape, office, avatar, textové dokumenty, etikety, diář, Twitter, blog, Pinterest, profilovka, Adobe Illustrator, referáty, kalendář, seminární práce, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kojenec ke stáhnutí, ilustrace Santova lebka zdarma nebo klipart Novoročenka 2019 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.