Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Strážní věž (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strážní věž zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Strážní věž. Klipart Strážní věž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strážní věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strážní věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strážní věž ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 253 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Strážní věž) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Strážní věž patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závodní helma ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mniška ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, vektor, Stavby, free, kliparty, svg, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, Strážní věž, Strážní věž, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, dokumenty, Adobe Illustrator, office, blog, prezentace, Facebook, wordpress, video, eshop, textové dokumenty, referáty, časopis, fotokniha, openOffice, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Bonbon ke stažení, vektor Medúza ke stažení nebo obrázek Děti ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.