Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Škoda 1000 MB (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škoda 1000 MB ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Škoda 1000 MB. Vektorový obrázek Škoda 1000 MB je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda 1000 MB zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škoda 1000 MB ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda 1000 MB ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1038
1280x830
800x519
500x324
160x104

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 916 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: akatsuki

Obrázek, klipart pojmenovaný Škoda 1000 MB můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Škoda 1000 MB patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Porcování hovězího ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Symbol ženy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Byznysmen zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, Auta, svg, download, Škoda 1000 MB, ilustrace, ke stažení, Škoda 1000 MB, grafika, cliparts, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, Adobe Illustrator, video, web, diplomová práce, fotografie, vstupenky, pozvánky, koláž, dokumenty, office, letáky, katalog, logo, Twitter, brožury

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Golfové vozítko zdarma, ilustrace LGBT osoba ke stažení nebo klipart Par Avion ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.