Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Škoda 1000 MB (Auta) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škoda 1000 MB zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Škoda 1000 MB. Klipart Škoda 1000 MB je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Škoda 1000 MB v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda 1000 MB zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škoda 1000 MB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škoda 1000 MB ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1038
1280x830
800x519
500x324
160x104

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 916 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: akatsuki

Zaujal vás náš klipart Škoda 1000 MB? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Škoda 1000 MB se nachází v sekci Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart P-47 Thunderbolt zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor BMP ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, klipart, Škoda 1000 MB, Škoda 1000 MB, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, grafika, obrázek, ke stáhnutí, free, Auta, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, office, kalendář, seminární práce, blog, openOffice, inkscape, etikety, web, Instagram, škola, word, profil, diář, referáty, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Tulipány ke stáhnutí, vektorový klipart Růžový krab zdarma nebo obrázek, klipart Červený motýl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.