Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek XHTML (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XHTML zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný XHTML. Klipart XHTML je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XHTML zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek XHTML ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XHTML ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1491
1280x1193
800x745
500x466
160x149

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 115 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (XHTML) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart XHTML je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Elasmosaurus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá labuť ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno L ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, zdarma, Symboly, ke stažení, free, vektorový obrázek, vektor, klipart, obrázek, grafika, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: katalog, openOffice, manuály, Twitter, fotokniha, magazín, kalendář, Adobe Illustrator, vstupenky, prospekty, diář, avatar, tiskoviny, word, blog, plakáty, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Zelený sršeň ke stažení, obrázek, klipart Fofrník ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.