Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart XHTML, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XHTML zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - XHTML. Obrázek XHTML je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XHTML zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek XHTML ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XHTML ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1491
1280x1193
800x745
500x466
160x149

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 115 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart XHTML se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pizza Capricciosa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Radiace zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Somálsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, svg, cliparts, free, klipart, ke stažení, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, kliparty, XHTML, XHTML, download

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, Facebook, textové dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint, prezentace, avatar, dokumenty, Twitter, fotokniha, web, plakáty, referáty, škola, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Topinkovač ke stáhnutí, obrázek Zlaté K zdarma nebo klipart Levhart ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.