Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětská lokomotiva (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dětská lokomotiva. Vektorový obrázek Dětská lokomotiva je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jean_victor_balin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dětská lokomotiva sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Dětská lokomotiva je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Michelle Trachtenberg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dalekohled ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor STOP zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, svg, ilustrace, klipart, Dětská lokomotiva, zdarma, vektor, download, kliparty, Doprava, free, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, památník, profil, textové dokumenty, video, články, blog, web, word, wordpress, avatar, dokumenty, fotokniha, Facebook, Instagram, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Strom zdarma, vektorový klipart Panda velká ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Rozteklá čokoláda ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.