Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dětská lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dětská lokomotiva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětská lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dětská lokomotiva se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Složka ke stažení Podívejte se i na vektor Novoročenka 2019 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pánské toalety zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Doprava, Dětská lokomotiva, svg, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Dětská lokomotiva, ilustrační obrázek, free, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, word, fotokniha, profil, prezentace, dokument, články, Facebook, kalendář, Adobe Illustrator , profilovka, openOffice, památník, PowerPoint, webové stránky, office

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Aljaška ke stažení, obrázek Maminka ke stáhnutí nebo klipart Doktorka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.