Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dětská lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dětská lokomotiva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dětská lokomotiva se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Citroen C4 Cactus ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Žebřík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté M ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dětská lokomotiva, svg, ilustrační obrázek, Dětská lokomotiva, kliparty, vektor, vektorový obrázek, grafika, download, klipart, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, dokument, Adobe Illustrator , plakáty, Instagram, památník, pozvánky, kalendář, word, corelDraw, profil, Twitter, referáty, inkscape, fotokniha, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kytice květin ke stáhnutí, ilustrace Elektronické srdce zdarma nebo vektor Viola ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.