Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dětská lokomotiva (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dětská lokomotiva. Vektorová ilustrace Dětská lokomotiva je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dětská lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jean_victor_balin

Líbí se vám klipart Dětská lokomotiva? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Dětská lokomotiva je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Takojaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 9 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pošťák ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Dětská lokomotiva, kliparty, cliparts, download, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, ke stažení, svg, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, avatar, referáty, PowerPoint, škola, word, dokument, etikety, plakáty, office, články, seminární práce, corelDraw, wordpress, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Bosna a Hercegovina ke stáhnutí, ilustrace Corvette zdarma nebo klipart Růžová houba zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.