Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětská lokomotiva (Doprava) ke stažení

Obrázek, klipart Dětská lokomotiva ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dětská lokomotiva. Obrázek Dětská lokomotiva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dětská lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x827
1280x661
800x413
500x258
160x83

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 548 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jean_victor_balin

Obrázek, klipart pojmenovaný Dětská lokomotiva můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Dětská lokomotiva je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Windsurfing ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté L ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Violoncello zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, Doprava, Dětská lokomotiva, klipart, ilustrační obrázek, free, download, Dětská lokomotiva, grafika, zdarma, vektor, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, kalendář, Adobe Illustrator, textové dokumenty, seminární práce, plakáty, dokument, časopis, diplomová práce, diář, vstupenky, corelDraw, letáky, video, pozvánky, profilovka, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Fialová stuha zdarma, vektor Zákaz marihuany ke stažení nebo obrázek, klipart Elektromobil ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.