Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holubice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Holubice. Kreslená ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Holubice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Holubice se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Moucha ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Parní mašinka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Malawi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, Holubice, ilustrace, Ptáci, vektorový obrázek, free, svg

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, prezentace, časopis, office, pozvánky, seminární práce, word, fotokniha, blog, corelDraw, Instagram, webové stránky, škola, Twitter, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sexy černoška ke stáhnutí, ilustrace Plakající smajlík zdarma nebo vektor Vánoční zvonečky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.