Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Holubice (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Holubice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Holubice ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Holubice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Holubice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Holubice sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Holubice je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Malovaná vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Boží oko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rýč zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, zdarma, klipart, cliparts, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, kliparty, Holubice, obrázek, vektorový obrázek, vektor, Holubice, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, wordpress, openOffice, fotokniha, word, škola, profilovka, Twitter, referáty, avatar, památník, profil, Adobe Illustrator, Pinterest, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Mapa Texasu zdarma, vektorový klipart Narozeninové číslo 4 ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Bílé vajíčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.