Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Holubice (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Holubice. Vektorová ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Holubice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Holubice s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Holubice je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Arara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sportovec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčkové přání ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, svg, grafika, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, free, obrázek, download, Holubice, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: eshop, openOffice, plakáty, dokument, profil, wordpress, pozvánky, kalendář, office, corelDraw, profilovka, fotokniha, referáty, články, dokumenty, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Bandoneón ke stáhnutí, vektorový klipart Ptáček zdarma nebo obrázek, klipart HTM zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.