Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Holubice (Ptáci) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Holubice. Stahujte klipart Holubice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Holubice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Holubice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Sdílejte obrázek, klipart Holubice s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Holubice je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sbíječka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Edward Snowden ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak V zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, zdarma, ilustrace, ke stažení, Holubice, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Holubice, vektor, svg, cliparts, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, etikety, prezentace, profil, web, Twitter, referáty, profilovka, webové stránky, časopis, škola, Instagram, textové dokumenty, seminární práce, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Zlaté U zdarma, vektorový klipart Váhy ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Kamion ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.