Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holubice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Holubice. Vektorová ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Holubice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Holubice patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Silvestrovská půlnoc zdarma Podívejte se i na vektor Akumulátory ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mrtvola ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, obrázek, Holubice, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, zdarma, grafika, svg, vektor, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, pozvánky, Instagram, profilovka, word, openOffice, články, dokument, časopis, kalendář, škola, profil, Twitter, blog, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Červený dárek zdarma, obrázek Beran ke stažení nebo klipart Velikonoční přáníčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.