Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holubice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Holubice. Kreslená ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Holubice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Holubice je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno S ke stažení Podívejte se i na obrázek Brouček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční zvonečky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, download, cliparts, Holubice, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, Holubice, svg, klipart, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, inkscape, blog, prezentace, škola, dokument, kalendář, plakáty, dokumenty, pozvánky, referáty, word, Pinterest, památník, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kluk ke stažení, klipart Doktor ke stáhnutí nebo ilustrace Znamení váhy zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.