Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek 2 Eurocenty, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 2 Eurocenty zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 2 Eurocenty. Klipart 2 Eurocenty je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) 2 Eurocenty? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eurocenty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 2 Eurocenty ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eurocenty ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 355 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 2 Eurocenty se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Umělý horizont ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Tchaj-wan zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace TEXT soubor ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, ilustrace, vektor, 2 Eurocenty, 2 Eurocenty, ke stáhnutí, download, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, svg, free, Symboly

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, office, profilovka, Twitter, dokumenty, corelDraw, textové dokumenty, plakát, škola, kalendář, webové stránky, inkscape, prezentace, openOffice, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kozorožec ke stáhnutí, obrázek Parní mašinka zdarma nebo klipart Hlásná trouba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.