Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Su Ťij (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Su Ťij zdarma ke stažení

Su Ťij je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Su Ťij je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Su Ťij v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Su Ťij zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Su Ťij ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Su Ťij ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1182x1600
946x1280
591x800
369x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 331 710 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Su Ťij s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Su Ťij se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paul von Hindenburg ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Polsko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, grafika, Su Ťij, zdarma, download, Su Ťij, ilustrační obrázek, klipart, Osobnosti, svg, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, webové stránky, pozvánky, etikety, kalendář, video, Pinterest, avatar, časopis, plakáty, referáty, profilovka, seminární práce, dokument, openOffice, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Digitální znak B ke stažení, obrázek, klipart Znak vodnář ke stažení nebo vektorový klipart Brazilská mapa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.