Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolouch, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolouch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kolouch. Klipart Kolouch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolouch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolouch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 527 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David Stanley / freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolouch se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chameleon ke stažení Podívejte se i na klipart COM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Fontána zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, free, ke stáhnutí, Kolouch, Zvířata, ilustrace, download, zdarma, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profil, fotokniha, Pinterest, Instagram, prezentace, pozvánky, openOffice, avatar, webové stránky, plakát, Facebook, PowerPoint, profilovka, dokumenty, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Odšťavňovač ke stažení, ilustrace Zlatý zavináč ke stáhnutí nebo vektor Ovoce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.