Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolouch, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolouch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kolouch. Klipart Kolouch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolouch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolouch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 527 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David Stanley / freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolouch je v sekci Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Varhany ke stažení Podívejte se i na obrázek Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fitónie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, free, Zvířata, ke stažení, kliparty, Kolouch, vektorový obrázek, grafika, download, obrázek, zdarma, svg, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, webové stránky, PowerPoint, profilovka, avatar, Facebook, web, Instagram, blog, word, textové dokumenty, plakát, Twitter, škola, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Rovníková Guinea ke stažení, klipart Smajlík duch ke stáhnutí nebo ilustrace Sushi s mořskou řasou zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.