Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kolouch (Zvířata) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolouch ke stažení zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kolouch. Obrázek Kolouch je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kolouch v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolouch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1579
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 527 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: David Stanley / freedo

Obrázek, klipart pojmenovaný Kolouch můžete sdílet s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Kolouch je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Tibetu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prase divoké ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Rakouska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ilustrace, kliparty, obrázek, Zvířata, grafika, Kolouch, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, koláž, pozvánky, video, brožury, letáky, Adobe Illustrator, škola, fotografie, dokumenty, profilovka, blog, inkscape, office, manuály, avatar, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart André-Marie Ampere zdarma, vektor Kačer ke stažení nebo obrázek, klipart Citronová limonáda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.