Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený sleď (Zvířata) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Červený sleď stahujte zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červený sleď. Vektorový obrázek Červený sleď jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený sleď zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený sleď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený sleď ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x625
1280x500
800x312
500x195
160x62

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 183 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červený sleď s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Červený sleď je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stará bába ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rádio ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Balón ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, Červený sleď, ilustrace, Červený sleď, vektorový obrázek, svg, download, Zvířata, zdarma, obrázek, cliparts, klipart, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: brožury, fotokniha, profil, články, video, office, katalog, logo, manuály, openOffice, plakát, avatar, pozvánky, corelDraw, Instagram, inkscape, magazín

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Rypadlo ke stažení, vektorový obrázek Býk zdarma nebo vektor Šáchor papírodárný ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.