Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený sleď (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený sleď zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červený sleď. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený sleď lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený sleď zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený sleď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený sleď ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x625
1280x500
800x312
500x195
160x62

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 183 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Zaujal vás náš klipart Červený sleď? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Červený sleď patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Aquamat ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zahradnice s růžemi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Spojené arabské emiráty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, free, Červený sleď, vektor, Červený sleď, ke stažení, cliparts, klipart, grafika, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, webové stránky, corelDraw, textové dokumenty, škola, časopis, profil, office, Adobe Illustrator, památník, Pinterest, referáty, web, kalendář, pozvánky, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Grapefruitový džus zdarma, vektor Znak blíženci ke stáhnutí nebo obrázek DOTX ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.