Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parní vlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Parní vlak se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Semafor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vodní mlýn zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kádinka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, kliparty, vektorový obrázek, Doprava, Parní vlak, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, zdarma, Parní vlak, free

Doporučené použití klipartu: referáty, inkscape, plakáty, word, profil, Pinterest, Facebook, blog, seminární práce, kalendář, Instagram, Adobe Illustrator , časopis, web, pozvánky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Žluté vajíčko ke stáhnutí, obrázek Ibis zdarma nebo klipart Bluetooth ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?