Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Parní vlak ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Parní vlak patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krumpáč zdarma Podívejte se i na klipart Santa se sobem ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Laktóza ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Parní vlak, free, grafika, vektor, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Parní vlak, kliparty, ke stažení, Doprava

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, plakát, avatar, Instagram, seminární práce, referáty, corelDraw, časopis, fotokniha, dokumenty, blog, profil, webové stránky, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Rudý kříž zdarma, ilustrace Kotva ke stažení nebo vektor Pitná voda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?