Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parní vlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Parní vlak je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Činelista ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kytička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sup zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrační obrázek, download, svg, obrázek, kliparty, Parní vlak, ke stáhnutí, Parní vlak, klipart, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, office, blog, seminární práce, dokument, avatar, pozvánky, inkscape, Pinterest, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, Adobe Illustrator , dokumenty, openOffice, word

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Smajlík panda ke stažení, vektor Pacientka ke stáhnutí nebo obrázek Muslimka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?