Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Parní vlak (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zadarmo ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Parní vlak. Vektorový obrázek Parní vlak je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Parní vlak? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parní vlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Parní vlak se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Parní vlak je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sportovní auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlak nachový zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Čínský drak ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Parní vlak, free, Parní vlak, cliparts, kliparty, klipart, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, svg, obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, diář, etikety, PowerPoint, Facebook, časopis, referáty, magazín, openOffice, web, pozvánky, diplomová práce, wordpress, plakáty, oznámení, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Velikonoční vajíčka ke stáhnutí, vektor Eiffelovka zdarma nebo ilustrace Blahopřání zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?