Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parní vlak, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Parní vlak. Klipart Parní vlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Parní vlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Parní vlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Parní vlak se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červený vrtulník ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sněženka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Orel ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, klipart, Doprava, ilustrační obrázek, download, grafika, Parní vlak, vektor, ke stažení, svg, Parní vlak, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, office, profil, dokumenty, Instagram, fotokniha, Facebook, plakáty, dokument, Pinterest, pozvánky, PowerPoint, Twitter, články, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mimozemské vejce ke stáhnutí, ilustrace Mikro SD karta zdarma nebo vektor Zelené vejce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?