Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Parní vlak (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parní vlak zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Parní vlak. Pakliže si chcete obrázek Parní vlak stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Parní vlak? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parní vlak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní vlak ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x442
1280x353
800x221
500x138
160x44

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 142 192 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Parní vlak s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Parní vlak patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přesýpací hodiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Tanzanie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Družice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, ke stažení, klipart, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Parní vlak, svg, kliparty, Parní vlak, grafika, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, fotokniha, plakáty, dokument, Instagram, referáty, kalendář, openOffice, plakát, Twitter, wordpress, Pinterest, avatar, inkscape, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Červík ke stáhnutí, vektor Zákaz krmení ptáků zdarma nebo obrázek Koloběžka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?