Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelený drahokam, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený drahokam zdarma ke stažení

Zelený drahokam je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelený drahokam? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelený drahokam se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trojbarevná stužka ke stažení Podívejte se i na klipart Černý stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Nápojový automat zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Zelený drahokam, svg, ke stažení, obrázek, ilustrace, vektor, grafika, ke stáhnutí, cliparts, download, Zelený drahokam, Láska

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, word, pozvánky, fotokniha, kalendář, Adobe Illustrator , dokument, web, openOffice, profilovka, corelDraw, časopis, články, referáty, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Andorra ke stažení, ilustrace Koně ke stáhnutí nebo vektor Prstýnek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.