Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelený drahokam (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený drahokam zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zelený drahokam. Obrázek Zelený drahokam je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Astro

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelený drahokam můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Zelený drahokam se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Závodní auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plakající smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Anténa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektor, Láska, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Zelený drahokam, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ke stažení, kliparty, obrázek, Zelený drahokam

Doporučené použití klipartu: video, profilovka, Twitter, škola, články, PowerPoint, textové dokumenty, blog, kalendář, Adobe Illustrator, pozvánky, diář, openOffice, fotokniha, seminární práce, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Šedé vajíčko zdarma, vektorový obrázek Východ ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Ruce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.