Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelený drahokam, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený drahokam zdarma ke stažení

Zelený drahokam je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelený drahokam? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelený drahokam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelený drahokam je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Guinea Bissau ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fotokopírka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Segway ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, klipart, kliparty, svg, obrázek, ilustrace, free, Zelený drahokam, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Láska, Zelený drahokam, download

Doporučené použití klipartu: office, web, fotokniha, Pinterest, word, Adobe Illustrator , blog, openOffice, Instagram, plakáty, profilovka, dokumenty, avatar, PowerPoint, plakát, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Norska ke stáhnutí, klipart GAZ 21 zdarma nebo ilustrace RTF ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.