Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fitónie (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fitónie. Vektorová ilustrace Fitónie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Fitónie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fitónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Fitónie) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Fitónie je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Květinový dekor světlý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Děda Mráz ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tmavomodrá medúza ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fitónie, vektor, ilustrační obrázek, grafika, Rostliny, download, obrázek, ke stažení, free, zdarma, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, referáty, diář, památník, openOffice, video, Facebook, profil, fotokniha, profilovka, seminární práce, Adobe Illustrator, web, pozvánky, kalendář, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Květina ke stažení, obrázek Lepící páska ke stažení nebo vektor Jóga ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.