Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fitónie, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fitónie. Vektorová ilustrace Fitónie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fitónie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fitónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fitónie je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor VOB zdarma Podívejte se i na ilustrace Čokoládové vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Valentýnská svíčka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Fitónie, zdarma, free, kliparty, Rostliny, svg, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, Pinterest, Twitter, seminární práce, profil, referáty, openOffice, PowerPoint, Instagram, kalendář, dokumenty, škola, office, textové dokumenty, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pórek zdarma, vektor Sierra Leone ke stažení nebo obrázek Tramvaj ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.