Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fitónie (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Fitónie. Klipart Fitónie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fitónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Fitónie můžete sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Fitónie patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upload ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová vlajka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vyděšená dýně zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Fitónie, zdarma, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, svg, Rostliny, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, download, kliparty, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, Facebook, webové stránky, památník, PowerPoint, Instagram, pozvánky, blog, video, časopis, web, diář, plakáty, kalendář, wordpress, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Azurová vlajka zdarma, ilustrace Pirátská loď ke stáhnutí nebo klipart Mapa pokladu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.