Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fitónie (Rostliny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fitónie zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Fitónie. Stahujte klipart Fitónie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fitónie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fitónie ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 731 619 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Fitónie s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Fitónie patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Akupunktura ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak lev zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Včela s květinami ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, svg, Rostliny, Fitónie, free, obrázek, Fitónie, ilustrační obrázek, grafika, vektor, ilustrace, klipart, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: logo, prezentace, oznámení, webové stránky, letáky, Zoner Callisto, seminární práce, deníček, tiskoviny, vstupenky, etikety, koláž, dokumenty, web, profilovka, plakát, magazín

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zlaté číslo 5 ke stáhnutí, klipart Přidat složku ke stáhnutí nebo obrázek Peugeot zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.