Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zralý banán (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zralý banán zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zralý banán. Stahujte soubor Zralý banán ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zralý banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 097 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Tento obrázek s názvem (Zralý banán) můžete sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Zralý banán se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plavkyně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kanady ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vavřínový věnec ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Zralý banán, Zralý banán, klipart, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, cliparts, download, Ovoce, ke stažení, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: blog, katalog, profil, avatar, eshop, vizitky, vstupenky, diář, Pinterest, Instagram, dokumenty, word, dokument, PowerPoint, Facebook, plakáty, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zavírací špendlíky ke stažení, klipart Jižní Karolína zdarma nebo vektorový klipart Chleba s máslem ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.