Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zralý banán, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zralý banán zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zralý banán. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zralý banán ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zralý banán lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zralý banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zralý banán se nachází v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace POT ke stažení Podívejte se i na klipart Inline bruslařka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Globus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zralý banán, vektorový obrázek, vektor, cliparts, obrázek, klipart, grafika, Zralý banán, kliparty, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, plakáty, plakát, profil, dokument, corelDraw, prezentace, openOffice, fotokniha, referáty, škola, kalendář, seminární práce, blog, časopis, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mušle ke stažení, ilustrace Jelen ke stáhnutí nebo vektor Ankh zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.