Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zralý banán, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zralý banán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zralý banán. Klipart Zralý banán je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zralý banán? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zralý banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zralý banán je v sekci Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lebka se zkříženými hnáty ke stažení Podívejte se i na ilustrace PPAM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Botswana zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika, vektor, Zralý banán, cliparts, klipart, svg, obrázek, zdarma, download, ilustrace, kliparty, Zralý banán

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, pozvánky, dokumenty, plakáty, avatar, Pinterest, škola, referáty, corelDraw, plakát, PowerPoint, Instagram, prezentace, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Světelné dekorace ke stažení, vektor Dráček ke stáhnutí nebo obrázek Žaludy zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.