Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zralý banán (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zralý banán ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zralý banán. Obrázek Zralý banán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zralý banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 097 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Zaujal vás náš klipart Zralý banán? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Zralý banán je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Veselý pejsek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hangár ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Olivy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zralý banán, ke stáhnutí, vektor, download, svg, Ovoce, free, ilustrace, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, Adobe Illustrator, pozvánky, koláž, profil, letáky, časopis, oznámení, magazín, wordpress, office, vstupenky, eshop, Zoner Callisto, dokument, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Zelený stromeček zdarma, klipart Jižní Karolína zdarma nebo obrázek, klipart Bonboniéra ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.