Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zralý banán (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zralý banán zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zralý banán. Kreslená ilustrace Zralý banán je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zralý banán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zralý banán ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 097 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Zralý banán můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Zralý banán je v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smajlík bléé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikrotužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Jihoafrická republika zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, cliparts, svg, kliparty, vektor, grafika, vektorový obrázek, Zralý banán, klipart, ke stáhnutí, Zralý banán, ke stažení, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, word, Pinterest, webové stránky, web, fotokniha, inkscape, PowerPoint, památník, dokument, video, Twitter, pozvánky, etikety, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Dvoueuro zdarma, obrázek Amor ke stáhnutí nebo vektor Jižní Karolína ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.