Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Inline bruslařka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Inline bruslařka. Vektorová ilustrace Inline bruslařka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Inline bruslařka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Inline bruslařka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 362 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Inline bruslařka se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pacientka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Školní penál zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Slunečnice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Inline bruslařka, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, svg, zdarma, Inline bruslařka, Ženy, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, pozvánky, referáty, plakát, webové stránky, openOffice, blog, textové dokumenty, web, škola, profil, články, seminární práce, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mapa Gambie ke stáhnutí, ilustrace Roztomilý motýl zdarma nebo vektor Oranžové vajíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.