Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Inline bruslařka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Inline bruslařka. Vektorová ilustrace Inline bruslařka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Inline bruslařka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Inline bruslařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 362 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Inline bruslařka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Přípona ODS zdarma Podívejte se i na ilustrace Narozeninové číslo 1 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Rajče ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrační obrázek, Inline bruslařka, free, kliparty, cliparts, grafika, klipart, Inline bruslařka, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektor, download

Doporučené použití klipartu: články, Adobe Illustrator , plakáty, openOffice, Twitter, pozvánky, památník, seminární práce, plakát, textové dokumenty, avatar, word, prezentace, referáty, Pinterest, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Růžová ozdoba zdarma, vektor Mrakodrap ke stažení nebo obrázek Kytička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.