Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Inline bruslařka (Ženy) zadarmo

Obrázek, klipart Inline bruslařka zadarmo

Inline bruslařka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Inline bruslařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 362 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Zaujal vás náš klipart Inline bruslařka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Inline bruslařka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace FIAT Nuova 500 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz natáčení ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kapitol zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, ke stažení, Ženy, zdarma, Inline bruslařka, Inline bruslařka, vektor, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, wordpress, oznámení, etikety, tiskoviny, web, diář, brožury, články, památník, pozvánky, Instagram, vizitky, Twitter, seminární práce, magazín, letáky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Želví krunýř zdarma, klipart Mapa Číny zdarma nebo klipart Varhany ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.