Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Inline bruslařka (Ženy) zdarma

Obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Inline bruslařka. Klipart Inline bruslařka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Inline bruslařka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 362 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Inline bruslařka s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Inline bruslařka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Čokoládový dort ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zombík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Hitler ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ženy, kliparty, Inline bruslařka, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Inline bruslařka, free, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, grafika, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, profilovka, corelDraw, letáky, logo, referáty, openOffice, etikety, wordpress, Adobe Illustrator, Pinterest, avatar, Zoner Callisto, brožury, textové dokumenty, dokumenty, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Špachtle ke stáhnutí, klipart Mapa Číny zdarma nebo obrázek, klipart Uplakánek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.