Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Inline bruslařka (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Inline bruslařka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Inline bruslařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Inline bruslařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 362 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Zaujal vás náš klipart Inline bruslařka? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Inline bruslařka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Psí stopa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trumpeta ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Včela zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Inline bruslařka, ke stažení, vektorový obrázek, Inline bruslařka, zdarma, free, ilustrace, vektor, grafika, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, corelDraw, diář, etikety, PowerPoint, Instagram, profilovka, prezentace, dokumenty, profil, word, office, plakát, textové dokumenty, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Jabko zdarma, ilustrace Rýč ke stáhnutí nebo klipart Žlutá paprika ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.