Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pneumatika (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pneumatika zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Pneumatika. Obrázek Pneumatika je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pneumatika? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pneumatika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 224 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: azieser

Obrázek, klipart pojmenovaný Pneumatika můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Pneumatika patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžový netopýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motorkářská přilba ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ježura zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, free, download, ke stáhnutí, Pneumatika, ilustrace, ke stažení, klipart, Doprava, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: etikety, profilovka, Pinterest, diář, kalendář, fotokniha, Facebook, časopis, eshop, plakáty, textové dokumenty, Instagram, corelDraw, plakát, referáty, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Citroen DS zdarma, vektor Cibule ke stáhnutí nebo obrázek Šáchor papírodárný ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.