Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pneumatika, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pneumatika zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pneumatika. Kreslená ilustrace Pneumatika je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pneumatika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: azieser

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pneumatika je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krabice mléka ke stažení Podívejte se i na obrázek Znamení střelec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Skarab zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, Pneumatika, Doprava, Pneumatika, grafika, ke stažení, vektor, free, ke stáhnutí, klipart, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokumenty, profilovka, inkscape, plakát, Facebook, kalendář, škola, PowerPoint, dokument, památník, referáty, plakáty, blog, web, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Espresso ke stažení, klipart Ředkev bílá ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz natáčení zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.