Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pneumatika (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pneumatika bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pneumatika. Obrázek Pneumatika je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pneumatika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pneumatika ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 224 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: azieser

Zaujal vás náš klipart Pneumatika? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Pneumatika patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek André-Marie Ampere ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gutenberg ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bazén zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, kliparty, Doprava, Pneumatika, ke stažení, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, vstupenky, prospekty, letáky, škola, fotografie, diář, blog, plakáty, Adobe Illustrator, textové dokumenty, magazín, dokumenty, PowerPoint, openOffice, tiskoviny, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Infračervené záření zdarma, ilustrace Mauritánie ke stažení nebo obrázek Černá kraslice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.