Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Helikoptéra, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Helikoptéra zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Helikoptéra. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Helikoptéra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Helikoptéra se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Delfíni ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zamilované psaní zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Gejša hudebnice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Helikoptéra, download, free, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ke stažení, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, plakát, inkscape, dokumenty, dokument, avatar, office, památník, plakáty, pozvánky, prezentace, Pinterest, časopis, fotokniha, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Trojbarevná stužka ke stáhnutí, obrázek Svařené víno zdarma nebo klipart Che Guevara ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.