Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Helikoptéra (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Helikoptéra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Helikoptéra. Klipart Helikoptéra je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Helikoptéra? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Helikoptéra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 051 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Helikoptéra s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Helikoptéra se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jaderná elektrárna zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno M ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Helikoptéra, free, obrázek, grafika, vektor, ilustrace, cliparts, ke stažení, kliparty, download, Helikoptéra, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Doprava

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, Facebook, profil, dokumenty, památník, diář, webové stránky, Adobe Illustrator, časopis, seminární práce, kalendář, etikety, avatar, web, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Červené H ke stáhnutí, vektorový obrázek Burkina Faso zdarma nebo vektorový obrázek Červík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.