Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Helikoptéra (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Helikoptéra zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Helikoptéra. Obrázek Helikoptéra je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Helikoptéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 051 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Helikoptéra? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Helikoptéra se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sekačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trumpetové dusítko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Černý stromeček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Helikoptéra, free, vektorový obrázek, Helikoptéra, klipart, ke stažení, vektor, kliparty, Doprava, grafika, obrázek, download, ilustrační obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: wordpress, Instagram, fotografie, dokumenty, Twitter, oznámení, seminární práce, profilovka, office, prezentace, word, Pinterest, plakát, bakalářská práce, video, plakáty, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Molekula zdarma, obrázek Infračervené záření zdarma nebo vektorový obrázek Rotvajler ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.