Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Helikoptéra (Doprava) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Helikoptéra zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Helikoptéra. Kreslená ilustrace Helikoptéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Helikoptéra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikoptéra ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte obrázek, klipart Helikoptéra s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Helikoptéra je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Padesátieurovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Happy Halloween ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Růžový stromeček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Helikoptéra, ke stáhnutí, free, cliparts, kliparty, Helikoptéra, Doprava, ke stažení, download, svg, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, Facebook, seminární práce, video, profil, word, textové dokumenty, plakáty, PowerPoint, webové stránky, openOffice, blog, office, inkscape, články, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Globus ke stažení, vektor Žluté auto ke stažení nebo obrázek Miluji hudbu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.