Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Myška, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Myška zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Myška. Vektorová ilustrace Myška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Myška? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myška zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Myška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myška ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 729 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Myška patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Panda zdarma Podívejte se i na vektor Štít lásky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace WC ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ke stažení, kliparty, Myška, Myška, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, Zvířata, klipart, free, vektor, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , články, inkscape, blog, web, word, kalendář, plakát, Pinterest, seminární práce, webové stránky, časopis, profilovka, textové dokumenty, office, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Dévédéčko zdarma, obrázek Hvězdičky ke stažení nebo klipart Žluté fazole ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.