Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pugét, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pugét zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pugét. Klipart Pugét je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pugét lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pugét zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Pugét ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pugét ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 705 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pugét se nachází v sekci Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená stužka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pozor vlak zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Modré auto ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, kliparty, zdarma, download, cliparts, vektor, Pugét, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, svg, Pugét, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, seminární práce, word, office, inkscape, PowerPoint, prezentace, Instagram, články, časopis, corelDraw, plakát, webové stránky, plakáty, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Citrusy ke stáhnutí, ilustrace Růžová srdíčka zdarma nebo vektor Mapa Jižní Ameriky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.