Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pugét, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pugét zdarma ke stažení

Pugét je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pugét ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pugét zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pugét ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pugét ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 158 705 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pugét je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brýle ke stažení Podívejte se i na obrázek M4V ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční přání zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, free, Květiny, cliparts, ke stáhnutí, vektor, klipart, zdarma, download, Pugét, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, word, plakáty, profil, web, Pinterest, Twitter, časopis, Instagram, avatar, Facebook, prezentace, webové stránky, corelDraw, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek XHTML ke stažení, klipart Desetieurovka ke stáhnutí nebo ilustrace Tamburína zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.